Akreditace

EIFM

Akreditace a členství

Na EIFM klademe důraz nejen na teoretické znalosti, ale také na jejich praktické využití v reálném světě, aby studium bylo co největším přínosem pro všechny naše studenty, kteří se ve svém kariérním životě chtějí neustále posouvat.

Snažíme se proto být důvěryhodným vzdělávacím partnerem, kterého si vybírají ambiciózní jednotlivci a organizace po celém světě. Získané akreditace a osvědčení jsou proto pouhým odrazem kvality námi nabízených vzdělávacích programů.

International Accreditation Association for Business Education Programs

Akreditace IAABEP je jedním z nejkomplexnějších systémů institucionální akreditace pro obchodní a manažerské školy z celého světa. Je celosvětově uznávána potenciálními studenty, vyučujícími, zaměstnavateli, firemními klienty i médii. Akreditace zajišťuje přísnou kontrolu kvality a porovnává vzdělávací instituci s mezinárodními standardy z hlediska řízení, programů, studentů, vyučujících, výzkumu, internacionalizace, etiky, odpovědnosti a udržitelnosti, jakož i zapojení do světa praxe. Online ověření akreditace zde.

European Association of MBA

Akreditace EAMBA označuje nejvyšší standard dosažených výsledků v postgraduálním vzdělávání v oblasti podnikání. Tato akreditace poskytuje obchodním školám celosvětové uznání a identifikuje nejlepší programy z tisíců dostupných v rámci celé Evropy. Součástí akreditace je i komplexní zpráva s podrobnými doporučeními pro případná budoucí zlepšení. Asociace vydává taktéž každoroční výzkum s nejlépe hodnoceným studium MBA. V roce 2021 jsme se umístili na 50. pozici ze všech institucí poskytující studium MBA po celém světě.

European Accreditation Council for Business Education

Jsme hrdí držitelé akreditace EACBE. Akreditace EACBE je nejkomplexnější institucionální akreditační asociací pro vysoké školy a univerzity. Akreditace EACBE je celosvětově uznávaná profesory, zaměstnanci, celosvětovými společnostmi a médii. Akreditace EACBE zajišťuje přísnou kontrolu kvality, srovnává školu s mezinárodními standardy, pokud jde o správu, programy, studenty, učitele, výzkum, internacionalizaci, etiku, odpovědnost a udržitelnost, stejně jako zapojení do světa praxe.

Academy of Management

Jsme hrdými členy AoM. Academy of Management je předním profesním sdružením pro učitele řízení a organizace. Celosvětovými členy jsou profesoři a Ph.D. studenti obchodních škol na univerzitách, akademici v souvisejících sociálních vědách a dalších oborech a odborníci, kteří si cení vytváření a aplikace znalostí. Academy of Management byla založena v roce 1936, podporuje obecný rozvoj výzkumu, vzdělávání, výuky a praxe v oblasti řízení a podporuje rozšiřování a sjednocování znalostí managementu.

Association for Educational Communications and Technology

Jsme hrdými členy AECT. Asociace pro vzdělávání a technologie (AECT) je profesní sdružení tisíců pedagogů a dalších, jejichž aktivity jsou zaměřeny na zlepšení výuky prostřednictvím technologie. AECT je významnou organizací pro ty, kteří se aktivně podílejí na návrzích a implementacích inovativních řešení a nových přístupů k výuce a vzdělávání. AECT je nejstarší profesionální organizací svého druhu a neustále si udržuje postavení v této oblasti. Více informací o AECT se můžete dozvědět na www.aect.org.