Reference

Reference absolventů

Další reference absolventů

„EIFM byl mou nejlepší a jedinou volbou, protože jsem měl pocit, že struktura studijního programu nejlépe odpovídá mým potřebám. Mám také pocit, že se ztotožňuji s hodnotami EIFM jako instituce a její hodnocení, které se ke mne dostalo, mě přesvědčilo, že svého rozhodnutí nebudu litovat."

Mgr. Bohumil Skála, DBA

DBA Studium
„Líbí se mi, že si můžete přizpůsobit program podle svých představ - zejména v programech MBA, kde se specializace pohybují od základů podnikání, přes mezinárodní vztahy až po finance."

Mgr. Karolína Vacková, MBA

MBA Studium
„Vždy jsem chtěla pracovat v oblasti jaderné energetiky, proto i má studia původně směřovala tímto směrem. Bylo však potřeba rozvíjet se i v oblasti managementu a strategického myšlení. Po získání titulu MBA doufám, že budu pracovat na mezinárodní úrovni ve strategické a obchodní oblasti tohoto odvětví."

Ing. Marie Tumpachová, MBA

MBA Studium
„EIFM bude jedinečným zážitkem vašeho života. Díky studentům z celého světa a obohacujícím zkušenostem je prostředí pro výuku na EIFM opravdu rozmanité. Je to ideální místo pro rozvoj sebe sama jako člena týmu, jednotlivce i podnikatele."

Mgr. Petr Morávek, MBA

MBA Studium
„EIFM je jedinou školou, na kterou jsem se přihlásil, protože je nejen prestižní prvotřídní institucí se špičkovými světovými pedagogy, ale je zaměřena na spolupráci a komunitu, což je klíčový aspekt, který ji odlišuje od ostatních světově uznávaných univerzit. V magisterském programu MiM vyučují odborníci z praxe, kteří poskytují praktické zkušenosti mimo akademický svět; jeho zaměření jej více přibližuje profesionálnímu světu."

Bc. Lukáš Němec, MiM

MiM Studium
„Těším se, že získám nové znalosti a hlouběji porozumím světu managementu, abych mohla překonávat své limity a dosáhnout úspěšné mezinárodní kariéry. "

Bc. Martina Hellis, MiM

MiM Studium
„Vystudovala jsem EIFM s titulem DBA. V následujících letech jsem si našla uspokojivou kariéru ve finančních službách a založila rodinu, přičemž jsem věděla, že chci jednou pokračovat ve vzdělávání a pokud se ke studiu skutečně znovu vrátím, pak budu opět volit studium právě na EIFM."

Ing. Petra Pokorná, DBA

DBA Studium
„Studium mi nabídlo mnoho cenných informací a ocenila jsem hlavně možnost konzultovat během studia s lektory a odborníky z praxe. Pokud bych se pro studium rozhodovala znovu, rozhodně bych zvolila studium na EIFM.“

Ing. Lenka Horáčková, MAcc

MAcc Studium
„Cílem mého studia bylo rozšířit si vzdělání s ohledem na možný kariérní postup. Studium nakonec předčilo mé očekávání a nejen, že mi umožnilo pracovně se posunout zase o krok dále, ale mnoho informací, které jsem se během studia naučil, nyní aktivně při práci využívám a jsem schopen se posouvat i v dalších oblastech."

Ing. Jiří Zavřel, MAcc

MAcc Studium