Kampusy

EIFM

Naše kampusy

V globálním světě je třeba orientovat se na mezinárodní úrovni. Proto vám chceme nabídnout mezinárodní zkušenosti, které v rámci svého podnikání následně skvěle uplatníte, až se budete rozvíjet nejen na národní, ale také mezinárodní úrovni. U nás proto máte možnost studovat v rámci celé Evropy hned na několika kampusech, na kterých nabízíme nejen postgraduální studium, ale také intenzivní kurzy zaměřené na různé oblasti podnikání a globální ekonomiky.

Díky naší silné mezinárodní síti kampusů a mnohostranným partnerstvím jsme schopni poskytnout našim studentům možnost internacionalizace jejich vzdělávacích zkušeností. Podívejte se tedy na naše jednotlivé kampusy a vyberte si ten, který vám ke studiu nejvíce vyhovuje.

Amsterdam

Adresa: Fred. Roeskestraat 115, 1076 EE Amsterdam, Nizozemsko

Kontakt: studie@eifm.nl

Amsterdam je rozmanité a kosmopolitní město plné zajímavých vyhlídek a příležitostí. Věříme, že otevřený a multikulturní duch tohoto města má velmi pozitivní vliv na naše studenty, kteří by se měli vyznačovat mezinárodním duchem a otevřeností vůči změnám.  Výhodou studia v Amsterodamu je také přístup k velkým mezinárodním a nizozemským společnostem. Při hledání programu, který vám bude vyhovovat, je pak klíčová rozmanitost, kterou náš amsterdamský kampus rozhodně nepostrádá. Vybrat si můžete hned z několika postgraduálních programů vyučovaných v angličtině.

Bratislava

Adresa: Zámocká 30 811 01 Bratislava-Hrad, Slovensko

Kontakt: studium@eifm.sk  

Studium na Slovensku nabízí kulturní příležitosti, které se v jiných zemích nenabízejí. Jinak tomu není ani v rámci studia na našem bratislavském kampusu, který mimo zajímavé kulturní příležitosti spojené s životem v Bratislavě nabízí také širokou škálu studijních programů. Mimo to je na Slovensku, a to především v Bratislavě, mnoho příležitostí nejen pro stážisty, ale také pro absolventy postgraduálního studia, díky čemuž mají studenti rozsáhlé možnosti uplatnění po absolvování studia z nás.

Brno

Adresa: Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno, Česká republika

Kontakt: studium@eifm.cz  

Česká republika je obecně proslulá kvalitním vzděláním, výjimečnými studijními příležitostmi a přístupem k mnoha pracovním příležitostem po ukončení studia. Někteří naší studenti se nezdráhají říci, že je to právě Brno, které je tím nejlepším místem pro studium na světě, a to především kvůli profesorům, kteří jsou zde vždy ochotní pomoci a učení je baví. Nepochybujeme tedy o tom, že právě na našem brněnském kampusu získáte znalosti a vědomosti, které vám umožní stát se globálním lídrem ve světě podnikání.

Madrid

Adresa: Paseo de la Castellana 81 28046 Madrid, Španělsko

Kontakt: estudio@eifm.es  

Madrid je významným evropským centrem vzdělávání, které v současné době přitahuje mnoho mladých studentů, kteří chtějí rozvíjet svého podnikatelského ducha a svou pracovní kariéru. Jeho multikulturní klima a nespočet příležitostí, které nabízí, jsou totiž ideálním prostředím pro vzdělávání budoucích manažerů a vedoucích pracovníků.

Mnichov

Adresa: Maximilianstraße 2, 80539 Mnichov, Německo

Kontakt: study@eifm.eu

Mnichovský kampus nabízí širokou škálu studijních programů, které jsou ideálním studijním centrem pro budoucí světové podnikatelské lídry. Velké množství inovativních firem, rodinných malých i středních podniků má své sídlo právě v tomto městě a dosáhlo zde špičkových pozic na světových trzích. Město tak perfektně kombinuje podnikatelského ducha a inovační kapacity a nálada, která v tomto městě na studenty působí, se následně přenáší i do jejich kreativity v průběhu studia.

Paříž

Adresa: Rue Meyerbeer 7, 75009 Paříž, Francie

Kontakt: etude@eifm.fr 

Paříž je proslulá svými širokými bulváry a velkolepou architekturou, ale zahraniční studenti si zde mohou užít i mnoho dalšího. Je domovem světoznámých památek, galerií a muzeí a ideálním místem pro studium v zahraničí. Současně je Paříž také jedním z velkých světových center vzdělanosti a má jednu z největších koncentrací vysokoškolských studentů v Evropě. Sídlí zde také některé z nejznámějších a nejprestižnějších francouzských institucí. Proto pokud se rozhodujete, kde v zahraničí studovat, Paříž nikdy nebude krokem vedle a odnesete si odtud kromě skvělého vzdělání také mnoho cenných a obohacujících zkušeností.

Řím

Adresa: Piazza Carlo Magno 21, 00162 RM Řím, Itálie

Kontakt: studio@eifm.it

Univerzitní léta by pro vás měla být víc než jen příležitostí k intelektuálnímu poznávání. Pokud se rozhodnete studovat v italském Římě, budete mít jedinečnou příležitost stát se součástí města, které je nejen moderní evropskou metropolí s bohatými kulturními tradicemi, ale také neuvěřitelným živoucím muzeem s tisíciletou historií. Řím je archetypálním italským městem plným historie, umění, jídla a poznání, což z něj činí jednu z nejoblíbenějších destinací pro studium v zahraničí na světě. Řím se nachází ve středu Itálie směrem k západnímu pobřeží a je dobře dostupný veřejnou dopravou, což umožňuje snadný přístup do zbytku země těm, kteří chtějí vyrazit za poznáním. Proč toho tedy nevyužít a kromě skvělého vzdělání také poznat a využít příležitost procestovat tak krásnou zemi jakou je Itálie?

Záhřeb

Adresa: Savska cesta 32, 10000, Záhřeb, Chorvatsko

Kontakt: studij@eifm.hr  

Záhřeb je skvělým místem pro studium. Studenti si zde užívají přátelskou atmosféru, která je jemnou směsicí evropského ruchu a uvolněného středomořského životního stylu. Těží také ze stále rostoucí místní ekonomiky, z čehož plynou zajímavé příležitosti především pro naše absolventy. My si uvědomujeme, že Chorvatsko obecně je skvělým místem nejen pro místní studenty, ale přitahuje pozornost také mnoha zahraničních studentů, díky čemuž jsme i my na našem kampusu schopni nabídnout mezinárodní zkušenosti a kontakty, které v rámci svého podnikání studenti následně skvěle uplatní.