Stipendijní program pro matky samoživitelky 

  • Úvod
  • EIFM
  • Stipendijní program pro matky samoživitelky 

V EIFM si vážíme rozmanitosti a inkluze ve vzdělávání a neustále hledáme způsoby, jak podpořit studenty, kteří se snaží překonat výzvy a dosáhnout svých akademických a profesních cílů. S potěšením oznamujeme zahájení nového stipendijního programu, který je speciálně navržen pro matky samoživitelky.

Důvod zavedení stipendijního programu

Matky samoživitelky často čelí jedinečným výzvám, které mohou ovlivnit jejich schopnost pokračovat ve vzdělání a profesním rozvoji. Tento stipendijní program je naším způsobem, jak pomoci těmto odvážným ženám dosáhnout svých snů a poskytnout jim nástroje potřebné pro úspěch ve světě podnikání a managementu.

Jaké jsou podmínky programu?

Stipendium je otevřené pro matky samoživitelky, které jsou přijaty do jednoho z našich postgraduálních programů: EMBA, MBA, DBA, MAcc nebo MiM. Program nabízí tři úrovně finanční podpory na základě příjmové situace uchazeček:

  • 25% sleva na školné pro ty s ročním příjmem do 1,000,000 CZK
  • 50% sleva na školné pro ty s ročním příjmem do 500,000 CZK
  • 80% sleva na školné pro ty s ročním příjmem do 250,000 CZK

Jakou další podporu nabízíme?

Kromě finanční podpory poskytujeme účastnicím programu přístup k mentoringu, flexibilním studijním možnostem a podpůrným službám, které pomáhají zlepšit work-life balance a zajistit úspěšné dokončení studia.

Jak se můžete přihlásit?

Proces přihlášení zahrnuje vyplnění online formuláře a předložení potřebných dokumentů, včetně důkazu o statusu matky samoživitelky a informací o příjmu. Naše výběrová komise pak pečlivě posoudí všechny přihlášky s ohledem na akademické kvalifikace, finanční potřebu a osobní motivaci.

V EIFM jsme hrdí na to, že můžeme spustit tento stipendijní program a těšíme se na příležitost podpořit inspirativní ženy na jejich cestě k dosažení vzdělávacích a profesních cílů. Pokud jste matka samoživitelka nebo znáte někoho, kdo by mohl mít zájem, neváhejte nás kontaktovat pro více informací o tom, jak se můžete přihlásit a stát se součástí naší komunity studentek.

Předchozí příspěvek