Diskuze s Lucasem Padrosem

Připojte se k rozhovoru s absolventem EIFM Lucasem Padrosem, který s námi probere své vzpomínky na studium MBA, svou roli v EIFM a to, jak pomáhá transformovat podniky na Kanárských ostrovech.

Termín konání: 11.9.2020
Čas konání: 17:30
Místo konání: Online

Přehled

Po úspěšných setkáních, které proběhly v loňském roce a těšily se velkého ohlasu ze strany nejen absolventů, ale také budoucích studentů můžeme s potěšením potvrdit, že od srpna 2020 do července 2021 budeme pořádat celou sérii těchto akcí.

Jsme rádi, že se k nám v září připojí absolvent programu MBA Lucas Padros, finanční ředitel, který v současné době rozvíjí své podnikatelské plány na Kanárských ostrovech.

Budeme se zabývat řadou témat, včetně jeho vzpomínek na studium MBA na EIFM; toho, co se naučil během svého působení v Auditní komisi ve Velké Británii a toho, jak pomáhá transformovat klíčové podniky v řadě odvětví na Kanárských ostrovech; probereme také, jak nastavit rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem a mnoho dalšího.

V průběhu diskuze budeme odpovídat na dotazy účastníků v chatovacím okně. Otázky budete mít možnost položit také předem během registrace na akci.

O přednášejícím

Lucas po svých magisterských studiích nastoupil do KPMG jako auditorský stážista, později se vypracoval na manažera auditu a po deseti letech firmu opustil, aby v letech 2011 – 12 studoval MBA na EIFM. Během toho absolvoval také dvě kratší stáže a neustále na sobě pracoval.

Po dokončení studia MBA se v roce 2012 se rozhodl začít zcela od začátku a odjel na Kanárské ostrovy, kde působí dodnes.

Předchozí příspěvek
Novější příspěvek