Diskuze s Paulem Mathesonem

Připojte se k rozhovoru s absolventem EIFM Paulem Mathesonem, který bude diskutovat o výzvách, jimž čelí globální bankovní sektor, a o příležitostech, které přinášejí technologie a změny kultury na pracovišti.

Termín konání: 7.2.2021
Čas konání: 19:30
Místo konání: Online

Přehled

Po úspěšných setkáních, které proběhly v loňském roce a těšily se velkého ohlasu ze strany nejen absolventů, ale také budoucích studentů můžeme s potěšením potvrdit, že od srpna 2020 do července 2021 budeme pořádat celou sérii těchto akcí.

Paul Mathenson vedl jeden z nejvýznamnějších globálních bankovních obratů poslední doby.

Budeme hovořit o hlubokých výzvách a příležitostech, kterým čelí globální bankovní sektor, o příležitostech vytvořených díky inovativním technologiím a o kultuře na pracovišti.

V průběhu zasedání budeme odpovídat na otázky zaslané účastníky v chatovacím okně. Otázky budete mít možnost položit také předem během registrace na akci.

O přednášejícím

Paul je zkušeným odborníkem v oblasti financí a bankovnictví. Má za sebou několikaletou praxi na pozici generálního ředitele jedné z největších bank v Austrálii, působil ale také například jako výkonný ředitel pro retailové produkty a marketing. Jedenáct let působil také ve společnosti Citibank, kde zastával řadu vedoucích funkcí, včetně funkce ředitele pro správu majetku a marketing pro oblast Asie a Tichomoř.

Paul je držitelem kvalifikace Certified Bank Director a má mnoho zkušeností, které rád předá dále.

Předchozí příspěvek
Novější příspěvek