Vzdělání v oblasti financí díky nově otevřenému programu

  • Úvod
  • EIFM
  • Vzdělání v oblasti financí díky nově otevřenému programu

EIFM je významnou institucí mimo jiné také v oblasti finančního vzdělávání. V rámci naší instituce jsme vyvinuli programy, které reflektují aktuální situaci na finančních trzích a jsou přizpůsobené očekáváním trhu. Díky úzkému vztahu našich akademických profesorů s korporátními a bankovními institucemi jsme se v rámci EIFM dokázali přizpůsobit novým požadavkům v tomto sektoru a především také novým potřebám jednotlivých společností, co se týče znalostí a dovedností. V oblasti finančního vzdělávání si zakládáme nejen na kvalitní teoretické přípravě naších studentů, ale klademe důraz také na praktické zkušenosti a aplikaci teoretických poznatků v praxi.

Začátkem roku 2020 jsme ve spolupráci s bankovními institucemi v ČR a na Slovensku vytvořili studijní kurz, který se věnuje nejen finančním trhům obecně, ale také rizikům, se kterými se na finančních trzích setkáváme a dodržování předpisů z finančního hlediska. Magisterský studijní program zaměřený na finance je tak nezbytný pro všechny, jejichž cílem je účast ve finančních institucích. Tyto instituce totiž v posledních měsících vyjadřují jasnou potřebu znalostí této oblasti, na kterou bylo doposud pohlíženo spíše z právního či nefinančního hlediska. Program je zaměřen také na Compliance programy, které nejsou jen otázkou teorie, ale hlavně každodenního praktického využití.

 

S cílem pomáhat našich studentům se začleněním se do profesionálního světa se EIFM spoléhá na svůj systém poradních odborných sborů, pravidelných příspěvků ze strany odborníků v jednotlivých studijních předmětech, kteří se se studenty dělí o své znalosti, nadšení a dovednosti. Výjimkou nejsou ani online semináře umožňující setkání s řediteli a významnými hráči v oboru ze známých institucí.

 

Předchozí příspěvek
Novější příspěvek