Den s absolventy

Setkání naší komunity absolventů na řadě odborných přednášek, diskusí a společenských akcí.

Termín konání: 30.9.2021
Čas konání: 8:30 – 22:00
Místo konání: Online

Přehled

Náš každoroční Alumni Day je příležitostí pro absolventy, aby se setkali nejprve virtuálně, ale v následujících letech i prostřednictvím kombinace virtuálních a osobních akcí.

Dne 30.září budeme hostit řadu akcí, které absolventy přenesou do celého světa. Na každém z nich vystoupí jak absolventi, tak akademičtí řečníci či jiní odborníci, kteří budou diskutovat o nejnovějších trendech, výzvách a příležitostech v oblasti podnikání.

Většina zasedání se bude konat v čase kolem oběda středoevropského času a bude trvat přibližně 30 minut – začneme zasedáním pro absolventy v asijsko-pacifickém regionu a poslední formální zasedání dne bude zasedáním pro absolventy na západním pobřeží USA.

Součástí programu budou také setkání s našimi profesory po celém světě – skvělá příležitost rozšířit své sítě a seznámit se například s těmi, se kterými jste neměli možnost potkat se během studií.

Můžete se zúčastnit libovolného počtu online akcí – možná budete mít zájem vyslechnout si absolventy pracující v určité části světa, nebo dáte přednost tomu, abyste si vyslechli někoho, kdo pracuje ve stejném odvětví jako vy.

Klíčovou součástí dne bude opětovné navázání kontaktů s absolventy. Prostřednictvím společného online videohovoru budete mít možnost navázat kontakty s novými lidmi, případně dohnat kontakty s přáteli nebo navázat nová spojení, která mohou podpořit váš profesní rozvoj.

Zaregistrujte se ještě dnes a my vás budeme informovat o všech informacích, které budete na tento den potřebovat.

Předchozí příspěvek
Novější příspěvek